kaukaz

NIEOCENIONA POMOC

Atrakcyjne ubezpieczenia pojazdów firmowych

Prawie każda większa firma w dzisiejszych czasach posiada park samochodowy. W zależności od charakteru działalności przedsiębiorstwa mogą to być auta osobowe, ciężarowe lub jedne i drugie.

Osobowe udostępnione są pracownikom, którzy często wyjeżdżają daleko w teren w celu załatwiania interesów firmy, a ciężarowe transportują na duże odległości różne towary. Dla bezpieczeństwa swoich pracowników użytkujących samochody i przedsiębiorstwa wskazane jest, by pojazdy służbowe były ubezpieczone.

Przy dużej liczbie pojazdów szefowie firm zlecają poszukiwanie ciekawej oferty ubezpieczeniowej brokerowi. Najczęściej znajduje on ofertę w agencjach, które proponują ubezpieczenia flotowe na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Wszystkie samochody firmowe, w tym również samochody używane Lipsko mają na pewno obowiązkowe ubezpieczenie OC, ale korzystnie jest dokupić jeszcze dodatkowe pakiety np. autocasco, NNW i assistance.

www.kronen-klasmann.pl kancelaria prawna lublin Zobacz najnowsze kolekcję massimo dutti polska

To ostatnie jest bardzo korzystne, ponieważ udzielenie szybkiej, kompleksowej pomocy w trakcie podróży służbowej bywa czasami niezbędne. Pozwala na kontynuowanie działalności firmy bez zbędnych przerw.

Dla firm transportowych pracujących poza granicami naszego kraju opłacalne jest również posiadanie zielonej karty, bo kierowcy mogą liczyć na pomoc ubezpieczyciela także w innych państwach. Ubezpieczenie wszystkich samochodów firmowych jest korzystne, bo można wynegocjować z agencją ubezpieczeniową dogodne warunki co do wysokości składek, terminów ich opłacania, rozszerzenia zakresu ochrony na czas obowiązywania umowy.