kaukaz

NIEOCENIONA POMOC

Basen – dobry na wszystko

Idealnym sposobem na odrobinę ruchu, który będzie wspomagał nasz organizm jest pływanie. Nawet pół godziny na basenie wystarcza, aby odzyskać formę i kondycje. Postaraj się chociaż dwa razy w miesiącu odwiedzać basen, a poczujesz przypływ energii.

Spokojne pływnie żabką, to doskonały sposób na problemy z kręgosłupem i uśmierzenie dolegliwości bólowych. Dodatkowo pływanie wpływa na usprawnienie krążenia oraz ogólne dotlenienie organizmu. Po regularnym spędzaniu czasu w wodzie można zauważyć poprawę kondycji skóry, głównie w obrębach nóg oraz pośladków.

Szczególnie jest to istotne, gdy mamy problemy z cellulitem, obrzękami oraz uczuciem ciężkości nóg i tendencją do żylaków. Doskonale wspomaga odchudzenie. Relaks, jaki uzyskujemy to poprawa zarówno stanu fizycznego, jak i psychicznego.

Wobec tego pływanie jest wskazane w każdym wieku bez względu na umiejętności w zakresie opanowania techniki. Systematyczne korzystanie z tego sportu to gwarancja poprawy ogólnej sprawności fizycznej oraz naszego zdrowia.