kaukaz

NIEOCENIONA POMOC

Odrobina relaksu

W dzisiejszym zabieganym świecie mało kto ma czas na odrobinę relaksu i odpoczynku. Cały dzień spędzany w pracy, odrabianie lekcji z dziećmi, a następnie kolacja. Wieczorem zamiast zrobić coś dla siebie kończymy raport czy prezentacje na jutrzejszy dzień. Jednak na dłuższą metę tak nie można funkcjonować.

Wspomagamy się witaminami dodającym energii, ale ile można się faszerować. Jeżeli nie wyhamujemy może to mieć fatalne skutki. Dlatego warto się w odpowiednim momencie zatrzymać. Życie to nie tylko praca, to również przyjemności i miłe chwile w rodzinnym gronie.

Dlatego warto wygospodarować jeden dzień w tygodniu i popołudnie poświęcić na swoje przyjemności. Lub tak zorganizować cały tydzień, aby weekend był dla rodziny i dla ciebie. Co się stanie, gdy posprzątasz raz w tygodniu, a nie jak do tej pory częściej. Odrobina kurzu nikomu nie zaszkodziła, a ty zyskasz czas dla siebie.

Zastanów się, które czynności nie są aż tak istotne i możesz z nich zrezygnować. Wygospodarowany czas powinien być odpowiednio wykorzystany.