Podstawowy kurs komputerowy dla kilkulatków

Pracę z komputerem można zacząć już w wieku kilku lat. Nikogo nie dziwi przedszkolak przy komputerze, za to rodzice martwią się, gdy ich sześciolatek nie potrafi jeszcze biegle komputera obsługiwać. Dla tych najmłodszych dzieci, które z komputerem będą miały styczność po raz pierwszy szkoły przygotowują specjalne oferty.

Rodzice mogą zapisać swoje pociechy na przeróżne kursy z podstawowej obsługi komputera, gdzie zaczyna się od rzeczy tak prostych, jak włączanie i wyłączanie. Kurs obejmuje nie tylko podstawy pracy z komputerem, ale także i poruszanie się po internecie. Dziecko przede wszystkim dowie się, jak zbudowany jest komputer i jak z nim bezproblemowo pracować.

Maluchy będą także pracować z edytorami tekstu i uczyć się pisania komputerowego. Będą także formatować teksty. Na zajęciach internetowych dzieci dowiedzą się czym jest internet, jak z niego korzystać i jak się w nim poruszać.

Będą używać kilku wyszukiwarek i przeglądarek, odnajdywać informacje i dane.