kaukaz

NIEOCENIONA POMOC

Prezenty ślubne

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary młodej. Wbrew pozorom ma ono również odbicie w przygotowaniach gości weselnych. Często zastanawiamy się nad ślubnym prezentem. Dylemat powiększa się wraz z wielkością oferty różnego rodzaju możliwości? Poniżej podajemy kilka praktycznych rozwiązań tego problemu. Być może poniższe wskazówki pomogą uporać się z ślubnym podarunkiem.

 

Co podarować młodej parze?

Pierwszą opcją, która przychodzi do głowy z myślą o uczestnictwie w weselu jest podarowanie przyszłym małżonkom pieniędzy. Jest to całkiem niezłe rozwiązanie. Ponieważ fundusze pozwolą nowożeńcom na dokonanie dowolnego zakupu być może wspomogą ich finansowo. Jednakże problemem przy tego rodzaju prezencie jest ilość przekazywanych pieniędzy. Dlatego, gdy nie możemy dać ich zbyt dużo lub dylemat ten rodzi zakłopotanie lepiej z tej możliwości zrezygnować.

Mniej krępujące dla obu stron będzie podarowanie karty prezentowej, na którą wpłaca się pewną kwotę jaka para młoda będzie mogła wydać w wybranym przez nas sklepie. Może być to sklep meblowy, szczególnie kiedy nowożeńcy inwestują w własne cztery kąty. Również dobrym rozwiązaniem jest karta podarunkowa do SPA. Taka wizyta pozwoli odprężyć się obdarowywanym i będzie przedłużeniem ich miesiąca miodowego. Wśród polecanych prezentów ślubnych znajduje się także wyposażenie do mieszkania.

Jednakże ma ono wadę, bowiem możemy kompletnie nie trafić w gusta młodej pary. Dlatego lepiej zapytać ich wprost czego potrzebują, by łatwiej im było rozpocząć wspólne życie. Należy unikać podarunków pod postacią ubrań, ozdób oraz zwierząt. Są to prezenty, które należą do niefunkcjonalnych i bardzo nietrafionych. Nie sprawią zbyt dużej radości nowożeńcom i będą przedmiotem ich wielkiego zawodu.