Przybliżony cennik szkoleń z zakresu www

Wiele szkół oferuje nie tylko kursy podstawowe z zakresu pracy z komputerem, ale także liczne szkolenia dla specjalistów. Kursy dla zaawansowanych są kierowane do osób dorosłych, które pracują już w branży informatycznej, mają pewną wiedzę i doświadczenie i zależy im jedynie na podniesieniu swoich kwalifikacji.

Kursy takie są już jednak dużo droższe. Podczas gdy podstawowe szkolenia z obsługi komputera mogą kosztować jedynie 200 zł, to zajęcia dla profesjonalistów, odbywające się w mniejszym wymiarze godzin, kosztują nawet kilka tysięcy złotych.

Oto przybliżony cennik takich kursów. Kurs z tworzenia aplikacji internetowych – 4000 zł Adobe Flash (od podstawowego do zaawansowanego) – 2200 – 2500 zł Programowanie w języku ActionScript – 2500 zł Java Script – 2400 zł Podstawy języka PHP – 1600 zł Pozycjonowanie stron – 1400 zł Marketing internetowy – 1200 zł HTML oraz CSS – 1200 zł Bezpieczeństwo PHP – 500 zł Wszystkie te kursy obejmują zazwyczaj 30 – 40 godzin zajęciowych.