kaukaz

NIEOCENIONA POMOC

Toksynom stop

Często słyszymy, że żyjemy w czasach, w których nasz organizm jest poważnie zanieczyszczony różnymi toksynami. Stykamy się z nimi najczęściej nie mając tego świadomości. Wdychamy je w powietrzu przesiąkniętym spalinami, zjadamy owoce i warzywa z masowych upraw, które poddano działaniu syntetycznych nawozów oraz pestycydów.

Żywność wysoko przetworzona zawiera stabilizatory, emulgatory, konserwanty i wzmacniacze smaku, które prawie zawsze są trudnym do zweryfikowania wytworem chemicznych koncernów. Czy chcemy, by to wszystko kumulowało się w naszym organizmie? Raczej nie, dlatego warto odwiedzić saunę. Nie ma znaczenia, jaki rodzaj kąpieli parowej wybierzemy.

Grunt, aby pod jej wpływem porządnie się wypocić i tym samym odprowadzić z ciała wszystko to, co może mu szkodzić. Regularne sesje w kabinie sauny pomogą także nerkom, które będą mogły nieco odpocząć. Aż 75 procent toksyn można wydalić wraz z potem.

Naukowe analizy dowiodły, że w ciągu godzinnego pobytu w saunie pozbędziemy się tylu zbędnych substancji, ile nerki filtrują przez całą dobę.